KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9132012
nr 913 2012
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Etsning, Suzanne Nessim (f. 1944), 44/95, signerad, 1979, 65x48 löst blad
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2014
kl 20:22:52
16/9 18:18:59
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim